6.- 8. september 2018
Start: 00
00 : 00 : 00
et en

Teretulemast

22. AIMS ülemaailmne kongress toimub 6.-9.septembrini 2018 Tallinnas. Samal aastal tähistab Eesti Vabariik iseseisvuse 100ndat sünnipäeva. 


Tallinna kutsub külalisi nautima vanalinna, mis on oma munakivitänavate, keskaegsete linnamüüride ja hoonetega kantud UNESCO kultuuripärandite nimekirja.

 

Reisiajakiri Lonely Planet on valinud Tallinna 2018 aasta kõige väärtuslikumaks reisisihtkohaks.  

 

Kõik külalised on oodatud osalema Eesti suur rahvaspordisündmusel - Tallinna Maratonil 7.-9.septembrini, Programm pakub liikumishuvilistele osalemiseks mitut erinevat distantsi. Jooksutrassid läbivad linna nii uut, kui ajaloolist osa, pakkudes tuhandete osalejate liikumisrõõmule lisaks ilusaid vaateid.

 

Sel ajal Tallinnat külastavatel liikumishuvilistel on suurepärane võimalus tähistada Eesti sünnipäeva koos maailma suurimate maratonidega. Tere tulemast!

 

 

 

 

Eesti president Kersti Kaljulaidi tervitus 22. AIMS ülemaailmse kongressil osalejatele.

 

Head pikamaa ja maratoni jooksude korraldajad!

 

Mul on suur rõõm tervitada teid põhjamaiselt külalislahkes Eestis.

2018 tähistame Eesti iseseisvuse 100ndat aastapäeva. Meie riik on tuntud kauni looduse, sõbralike inimeste ja laialt levinud tasuta internetiühendusega. Tallinn - Eesti pealinn - kuulub UNESCO kultuuriväärtuste nimekirja. See on maratonijooksuks suurepärane asukoht.

 

Teretulemast 22. AIMS ülemaailmsele kongressile Tallinnas. Ma olen kindel te armute Eestisse.

 

Kohtumiseni 2018 aastal Tallinnas!

Rahvusvaheline Maratonide Liit (AIMS), mis esindab 447 maailma pikamaajooksu 117 riigis, sealhulgas Bostoni, Chicago, Berliini, Pariisi, Tokyo ja Ateena The Authentic (Ehtne) maratonid, pidas sel nädalal (06-09.09.2018) oma 22. ülemaailmset kongressi Eestis Tallinnas aastal, mil Eesti Vabariik tähistab oma 100. aastapäeva.